5W-30 Diesel Truck XADO ATOMIC OIL

5W-30 Diesel Truck XADO ATOMIC OIL

XADO Atomic Oil 5W-30 Diesel Truck

Pilna sintētiskās viegli plūstošs motoreļļa super augstas veiktspējas dīzeļdzinēju (UHPD) ar ļoti paplašina apkopes intervāliem. 
Satur atomu revitalizant.

Universālās piemērošana dīzeļa dzinējiem smago vilcējs, par kuru eļļas ar viskozitāti SAE 5W-30 ir ieteicama.

XADO Atomic Oil 5W-30 Diesel Truck nodrošina 
izcilu aizsardzību pret pulējot cilindru sienām un ir ieguvuši termiski oksidatīvo stabilitāti. Pat laikā ļoti ilgstoši maiņas intervāliem tas nodrošina uzticamu aizsardzību pret koroziju un ideāli dzinēja tīrību.

Sakarā ar saturu revitalizant, XADO Atomic Oil 5W-30 Diesel Truck kompensē pašreizējo nolietošanos dzinēja vienību un detaļu, un tur tos augstākā tehniskā stāvoklī.

XADO Atomic Oil 5W-30 Diesel Truck piemīt izcilas enerģijas taupīšanas īpašības un to var izmantot, lai super augstas veiktspējas dīzeļdzinējos ar kravas automašīnām. 
Būt ar īpašu piedevu paketi, gan eļļas un dzinēja iekšējās virsmas palikt tīrs. Eļļas viskozitāte nepalielinās pat laikā nepārtraukti pelnu piesārņojuma.

XADO Atomic Oil 5W-30 Diesel Truck ir ilgmūžīgi eļļu, un tādēļ ir piemērojams ļoti ilgstoši maiņas intervāliem Saskaņā ar motora izgatavotāja ieteikumus, darbības nosacījumus un filtrēšanas metodi. Kā rezultātā automobiļa apkopes un servisa izmaksas tiek samazinātas.

Papildus šai XADO Atomic Oil 5W-30 Diesel Truck var izmantot Euro-IV (III) kravas automašīnu dzinējiem, par kuru eļļas ar prasībām ACEA E5 vai E7 ir ieteicama.

Pateicoties zemas viskozitātes eļļa ir lieliski izmantot nodiluma samazināšanai, kad motors sāk. Īpašas sintētiskās bāzes eļļas, kas ietverti šīs eļļas palīdzēs mazināt atkritumu patēriņu eļļu.

Motor eļļa XADO ATOMIC OIL 5W-30 Diesel Truck atbilst šādiem standartiem:

Specifikācijas prasībām:
SAE 5W-30 
API CF 
ACEA E5, E4/E7

Ražotājs prasības:
MB 228,3, 228,5; 
DAF HP 1/HP 2 
MAN 3277; 
Scania LDF 
Volvo VDS-2, 3, 
Renault RXD 
MTU veids 3; 
Mack EO / M plus 
Cummins 20071/20072/20076/20077

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • Skatījumi: 563
  • Modelis: XADO Atomic Oil 5W-30 Diesel Truck
  • Pieejamība: Pieejams
  • 9,44€
  • Bez nodokļa: 7,80€

Papildu izvēles:

Atslēgvārdi: XA 20639